• Detail firmy

Marcela Jurková

Základní popis

Nabídka finančního poradenství v oblastech: stavebního spoření, penzijního připojištění, hypotéčních úvěrů, životního pojištění, investování prostř. podílových fondů

Adresa

Masarykova 145
273 04 Kačice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68268602
DIČ:  CZ 7155042785
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

v oblastech: stavebního spoření, penzijního připojištění, hypotéčních úvěrů, životního pojištění, investování prostř. podílových fondů

Kontaktní údaje

E-mail: marcela.jurkova@cmss-oz.cz

Kontaktní osoba

Marcela Jurková - Majitel

Mobil: +420 604 280 377
Další firmy v oboru

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.