• Detail firmy

Jiří Hron

Základní popis

Nabízíme čištění koberců, malování pokojů, zednické práce - oprava zdí, štukování atd. Truhlářské práce, údržba a jiné práce, elektrotechnické a instalatérské práce.

Adresa

1.máje 98/27
360 06 Dvory

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40490114
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hodinový manžel - Servis Pro Váš Domov.cz

Hodinový manžel je muž, který je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha profesí.Dokáže je dělat dobře,kvalitně,odpovědně.

Kontaktní údaje

E-mail: info@servisprovasdomov.cz
WWW: www.servisprovasdomov.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hron - Majitel

Mobil: +420 721 530 085
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.