• Detail firmy

Petr Novák

Základní popis

MadRose.cz - nabízíme široký výběr dámského a pánského spodního prádla. Funkční, dámské spodní prádlo, kalhotky, tanga, podprsenky, erotické prádla, korzety.

Adresa

Bedřicha Smetany 2101/30
680 01 Bačov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76443841
DIČ:  CZ8508094089
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dámské a pánské spodní prádlo

- funkční, kalhotky, tanga, podprsenky, erotické prádla, korzety

Kontaktní údaje

WWW: www.madrose.cz

Kontaktní osoba

Marie Slezáčková - Marketingový ředitel

Mobil: +420 776 122 667
E-mail: slezackova@madrose.cz
Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.

HIRSCH Hirsch Nowak Gintrowski Spółka Jawna

Vyrábíme spodní prádlo s použitím vysoce kvalitních materiálů. Dále prodáváme naše produkty: podprsenky, kalhotky, šortky a tanga. Kromě toho jsme se spustit online obchod e-shop.