• Detail firmy

Martin Dlouhý

Základní popis

Provádíme veškeré zednické a stavební práce, obklady, dlažby, sádrokartonové konstrukce všech typů, půdní vestavby, pokládky plovoucích podlah, rekonstrukce koupelen, bytových jader, rekonstrukce domů bytů, instalace vody, kanalizace, topení i plynu.

Adresa

Anežky České 639/25
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63141302
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zednické a stavební práce

- obklady, dlažby, sádrokartonové konstrukce, pokládky plovoucích podlah, rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: info@dstav.cz
WWW: www.dstav.cz

Kontaktní osoba

Martin Dlouhý - Majitel

Mobil: +420 777 598 039
Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.