• Detail firmy

Ing. Marcel Tesař

Základní popis

Krásná dovolená v romantické krajině Máchova jezera. Ubytování v chatkách nebo na pokojích (koupelna + WC). Chatky jsou čtyřlůžkové, jednoduše zařízené. Máchovo jezero nabízí sportovní vyžití, výlety do okolí, cyklistika, windsurfing aj.

Adresa

Na Skřivance 341/10
405 02 Děčín IV - Podmokly

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65118219
DIČ:  CZ65118219
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování v chatkách nebo na pokojích

- v romantické krajině Máchova jezera

Kontaktní údaje

WWW: www.machovojezero-rsima.cz

Kontaktní osoba

Marcel Tesař - Majitel

Mobil: +420 602 495 875
E-mail: rsima@lepsipozice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.