• Detail firmy

Kamil Kricnar PLYNOSERVIS

Základní popis

Náplní našich služeb je kompletní dodavatelský program technických zařízení budov se specializací na vodoinstalace, vytápění a plynofikace objektů. Rovněž zajišťujeme montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a kompletní realizace koupelen.

Adresa

Chvalkovice 54
552 04 Chvalkovice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45577242
DIČ:  CZ7004173231
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla Acond

Bazénové tepelné čerpadlo.

Kontaktní údaje

E-mail: plynoservis.kricnar@centrum.cz
WWW: www.plynoservis.cz

Kontaktní osoba

Kamil Kricnar - Majitel

Telefon: +420 603 474 040
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.