• Detail firmy

Tomáš Külwein

Základní popis

Začínající firma se zaměřením lesnického a rekultivačního směru, s možností dopravy (rozvozu materiálů). Provádíme výsadby, údržbu zeleně, kácení, sekání travnatých ploch, výstavby plotů, prodej dřeva, údržby parků.

Adresa

tř. Budovatelů 2917/164
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74095668
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výsadba, údržba zeleně

Kontaktní osoba

Tomáš Kulwein - Majitel

Telefon: 722 747 305
E-mail: kylwi-328@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.