• Detail firmy

Ing. Veronika Studynková

Základní popis

Zabýváme se zpracováním energetických průkazů budov.

Adresa

Stará ves 78
750 02 Stará Ves

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76517110
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetický průkaz

Průkaz energetické náročnosti budovy posuzuje veškeré vstupní energie na systémové hranici budovy

Kontaktní údaje

WWW: www.energetickyprukaz.com

Kontaktní osoba

Ing. Veronika Studynková - Majitel

Telefon: 608 860 767
E-mail: studynkova@energetickyprukaz.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.