• Detail firmy

Radek Vondruška

Základní popis

Profesionální návrh zabezpečovacího systému – zdarma vypracujeme bezpečnostní posouzení objektu. Navrhneme optimální řešení s ohledem na požadavky Vaší pojišťovny. Zabezpečovací systém instalujeme tak, aby nenarušil interiér.

Adresa

Voznice 158
263 01 Voznice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87336871
DIČ:  CZ7806181119
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Zabezpečení Vašeho objektu.

Kontaktní údaje

WWW: www.rv-alarm.cz

Kontaktní osoba

Radek Vondruška - Majitel

Telefon: 604 786 257
E-mail: alarm@rv-alarm.cz
Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.