• Detail firmy

Mila Brno spol. s r.o.

Základní popis

Lisujeme nábytkové kování: kluzáky, kabelové průchodky, krytky lamel, vzdušníky, objímky, kolečka a jiné plastové doplňky. Lisujeme na zakázku. Vyrábíme kovové lamelové rošty.

Adresa

Hrušky 5
683 52 Křenovice u Slavkova

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46961925
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

•lisování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 223 321
E-mail: o.kocvarek@milabrno.cz
WWW: www.milabrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Kočvárek - Majitel

Ing. Ondřej Kočvárek - Jednatel

Telefon: +420 544 223 321
Mobil: +420 725 826 804
Fax: +420 544 223 321
E-mail: o.kocvarek@milabrno.cz
Další firmy v oboru

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.