• Detail firmy

Martin Knopp

Základní popis

Provádíme stavbu a pronájem rámového lešení RUX 65 za příznivé ceny - dohodou. Jedná se o kvalitní německé lešení s homologacemi. Oblast působnosti: Teplice Most Ústí nad Labem atd.

Adresa

K. J. Erbena 2115/5
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49084356
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavba a pronájem rámového lešení

Lešení RUX 65.

Kontaktní údaje

WWW: www.tomi-stav.ic.cz

Kontaktní osoba

Martin Knopp - Generální ředitel

Telefon: 606 844 944
E-mail: knopp.martin@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.