• Detail firmy

Petr Kvapil

Základní popis

Provádíme elektroinstalace v bytech a domech, elektromontáže v průmyslových objektech, elektrické podlahové vytápění. Televizní a satelitní technika, společné televizní antény a rozvody. Satelitní digitální vysílání DVB-S.

Adresa

Tršice 221
783 57 Tršice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46553584
DIČ:  CZ6706161880
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Byty, domy.

Kontaktní údaje

WWW: www.elektromontaze.euweb.cz

Kontaktní osoba

Petr Kvapil - Majitel

Mobil: +420 720 366 460
E-mail: kvapil.pe@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.