• Detail firmy

Jiří Haleš

Základní popis

Svářečské, zámečnické a opravářské práce, atypická zakázková výroba, sériové i drobné zakázky. Již od samého vzniku firmy v roce 1990, je jejím hlavním cílem – především kvalita výroby a maximální spokojenost zákazníků.

Adresa

Mašov 202
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18089890
DIČ:  CZ6107150434
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Svářečské práce

Kontaktní údaje

WWW: www.zamecnictviturnov.cz

Kontaktní osoba

Jiří Haleš - Majitel

Telefon: 721 427 731
E-mail: jiri.hales@seznam.cz
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.