• Detail firmy

Bc. Martin Kreisinger

Základní popis

Kvalitní svítilny a baterie. Čelové a pracovní svítilny, svítilny pro děti. Speciální baterie a nabíječky. AA/AAA - alkalické, lithiové, nabíjecí.

Adresa

Sekaninova 405/16
500 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74018639
DIČ:  CZ8705203342
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kvalitní svítilny a baterie.

Čelové a pracovní svítilny, svítilny pro děti. Speciální baterie a nabíječky. AA/AAA - alkalické, lithiové, nabíjecí.

Kontaktní údaje

WWW: www.ibaterky.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martin Kreisinger

Telefon: 775 222 595
E-mail: obchod@ibaterky.cz
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.