• Detail firmy

Pavel Vlasák

Základní popis

Výroba zahradních domků, chatek, dřevostaveb, pergol, zahradních altánů, přístřešků, kadibudek. Chovatelských staveb jako jsou psí boudy, voliéry, králikárny, stáje apod. Výroba stavebního řeziva, krovů, vazníků na míru.

Adresa

Skuhrov nad Bělou 86
517 03 Skuhrov nad Bělou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48596850
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zahradní stavby

Zahradní sezení, domek na nářadí, zastřešené stání pro auta, altány, domky, kadibudky.

Kontaktní údaje

WWW: www.pila-pavel.webnode.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vlasák - Majitel

Telefon: 604 148 443
E-mail: pila.pavel@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.