• Detail firmy

ELITOP s.r.o.

Základní popis

Firma ELITOP s r.o. v současné době provádí montáže elektroinstalací, klimatizace, vzduchotechniky, montáže EZS a MaR, zámečnické práce, (montáže sendvičových panelů, chladící boxy, opláštění budov, pojezdové brány a vrata) a provozuje betonárku.

Adresa

Žižkovská
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60745177
DIČ:  CZ60745177
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže elektroinstalací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 759 582
E-mail: info@elitop.cz
WWW: www.elitop.cz

Kontaktní osoba

Jiří Holešínský

Telefon: +420 515 531 880

Miroslav Frolich - Jednatel

Další firmy v oboru

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji: - jádrové vrtání prostupů diamantovými korunkami - řezání stěn a stropů diamant. kotoučem - výřezy otvorů a pod. - řezání diamantovým lanem - řezání komunikací - frézování podlah - kotvení strojů a konstrukcí Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.