• Detail firmy

VBSECURITY a.s.

Základní popis

Bezpečnostní agentura nabízí: ostrahu objektů, majetku a osob, dispečink / detektivní činnost, pult centralizované ochrany, montáž zabezpečovacích a kamerových systémů EZS,CCTV.

Adresa

Lipová 49
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29258588
DIČ:  CZ29258588
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ostraha

Kontaktní údaje

E-mail: vbsecurity@seznam.cz
E-mail: info@elitop.cz
WWW: vbsecurity.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jiří Holešínský

Telefon: +420 515 531 880
E-mail: info@elitop.cz

Miroslav Frolich - Předseda představenstva

Mobil: +420 608 759 129
E-mail: vbsecurity@seznam.cz
Další firmy v oboru

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.