• Detail firmy

Meče Had

Základní popis

Zabývám se výrobou chladných zbraní, které vyrábím dle dodaných předloh, náčrtů či fotek. Snažím se dodržovat historickou věrnost. Mojí prioritou jsou čepele. Výrobě se věnuji od r. 1987.

Adresa

Loukovec 15
294 11 Loukovec

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47435836
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba chladných zbraní

- meče, katzbalgery, šavle, tesáky, kordy, rapíry, dýky a kudly

Kontaktní údaje

E-mail: had.elias@seznam.cz
WWW: www.mece-had.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Eliáš - Majitel

Mobil: +420 736 695 990
Další firmy v oboru

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.