• Detail firmy

Václav Krupka

Základní popis

Nabízíme Vám příjemné levné ubytování v 1-4 lůžkových pokojích. Každý z pokojů je nadstandardně vybaven. Za naše ceny lepší ubytování v Chrudimi nenajdete! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Adresa

Koželužská 455
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72777788
  • Služby

Výrobky, činnosti

Levné ubytování

- v 1-4 lůžkových pokojích

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 049 135
E-mail: info@penzion-chrudimak.cz
WWW: www.penzion-chrudimak.com

Kontaktní osoba

Václav Krupka - Majitel

Mobil: +420 777 049 135

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

HOTEL ARNOŠT s.r.o.

Hotel Arnošt nabízí levné ubytování v moderně zařízených pokojích v centru Pardubic. Pokoje jsou prostorné, většina je vybavena kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Uspořádejte školení, semináře, pracovní pohovory v našich saloncích. Recepce je otevřena nonstop. Můžete využít wifi připojení zdarma a auto zaparkovat na oploceném hotelovém parkovišti.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.