• Detail firmy

LTEC.CZ

Základní popis

Zabýváme se servisem výpočetní techniky. Nabízíme správu sítí, čištění notebooků, zálohování, instalace a upgrade PC.

Adresa

Strojnická 9
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27593291
DIČ:  CZ27593291
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej HW a SW

Kontaktní údaje

E-mail: spacekt@Ltec.cz
WWW: www.Ltec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Špaček

Telefon: +420 283 872 564
Mobil: +420 602 946 955

Pavel Špaček - Jednatel

Mobil: +420 602 379 429
Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.