• Detail firmy

GAS s.r.o.

Základní popis

Zabezpečování výkonu společných činností v plynárenství v oblasti techniky, předpisů, vzdělávání, poradenství a informatiky.

Adresa

Novodvorská 803/82
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61506192

Výrobky, činnosti

Plynofikace objektů

Kontaktní údaje

Telefon: 222 518 811
Telefon: +420 323 612 234
E-mail: info@gasinfo.cz
WWW: www.gasinfo.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN RUML - Jednatel

Telefon: +420 241 049 712

Pobočky

HOTEL STELLA - GAS s.r.o.
Špičák 91
340 04 Železná Ruda

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.