• Detail firmy

Richard Maléř - HM GROUP

Základní popis

Nabídka klempířských, pokrývačských, zámečnických, zednických a sádrokartonářských prací. Pokládání podlah, montáž střešních oken a zateplení fasád.

Adresa

Průkopnická 1707
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61600873

Výrobky, činnosti

Nabídka klempířských, pokrývačských prací

Nabídka klempířských, pokrývačských, zámečnických, zednických a sádrokartonářských prací. Pokládání podlah, montáž střešních oken a zateplení fasád.

Kontaktní osoba

Richard Maléř - Jednatel

Mobil: +420 739 083 897
E-mail: maler@hmgrouproznov.cz
WWW: www.hmgrouproznov.cz
Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.