• Detail firmy

HP N Media s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a komunikace - od produkce (tisk, 3D a reklamní předměty, POS/POP, instalace, pořádání firemních a společenských akcí), přes design & kreativu, PR služby, až po nákup médií a mediální zastupování.

Adresa

Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28949978
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

HPCG

Postaráme se o marketingové, reklamní a komunikační aktivity Vaší společnosti, ať již vyrábíte produkty nebo nabízíte služby ve vztahu B2B i B2C.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 451 613
Mobil: +420 724 791 191
E-mail: martina.bauerova@hpcg.cz
WWW: www.hpcg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Hlavatá - Jednatel

Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.