• Detail firmy

Josef Heřman

Základní popis

Zakázkové zámečnictví, zakázková výroba vrat, výroba zábradlí a ostatních ocelových konstrukcí. Výroba, prodej a montáž typizovaných a atypických skleníků, výroba pařníků. Ruční svařování ocelí metodou MIG a MMA, ruční svařování nerezu a hliníku meto

Adresa

Tyršova 611
273 24 Velvary

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40912264

Výrobky, činnosti

Výroba vrat, výroba zábradlí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 605 587

Kontaktní osoba

Josef Heřman - Jednatel

Mobil: +420 602 116 131
WWW: www.terius.cz
Další firmy v oboru

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

CZECH STORE - Banout Jakub

Specializujeme se na prodej nadnormativních zásob. Zajišťujeme výkup nadnormativních zásob strojírenského charakteru od nářadí až po ložiska.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.