• Detail firmy

A - SYST s.r.o.

Základní popis

IT podpora, prodej hardware, software a spotřební elektroniky, správa sítí a fotopráce. Nabízíme možnost NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ.

Adresa

Pod Prodejnou 6
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65415639
DIČ:  CZ65415639
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: 283 911 234
Mobil: 603 438 488
Mobil: 777 940 037
E-mail: a-syst@volny.cz
WWW: www.a-syst.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Čestmír Štuka - Ředitel

Ing. Martin Štuka - Generální ředitel

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.