• Detail firmy

Ing. Ivan Dobiáš

Základní popis

Projekční,konstrukční a poradenská činnost v oblasti ekologického vytápění,zpracování dřevního odpadu a výroby briket a pelet.Prodej palivového dřeva,briket a pelet.

Adresa

Petrská 9
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13825992

Výrobky, činnosti

ekologického vytápění,zpracování dřevního odpadu

Projekční,konstrukční a poradenská činnost v oblasti ekologického vytápění,zpracování dřevního odpadu a výroby briket a pelet.Prodej palivového dřeva,

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Dobiáš - Majitel

Mobil: +420 603 493 829
E-mail: panpitrys@volny.cz
Další firmy v oboru

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.