• Detail firmy

KRAKONOŠ spol. s r. o.

Základní popis

Hotel poskytuje ubytování v oblasti Krkonoše - Trutnov. Možnost lyžování - ski areály Mladé Buky, Černý Důl, Janské Lázně, turistika, běžky v okolí Trutnova, sportovní areály. K dispozici je restaurace, pivnice, vinárna - firemní a společenské akce.

Adresa

Křižíkova 486
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48151769

Výrobky, činnosti

Pivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 840 114
Fax: +420 499 811 267
E-mail: pivo_krakonos@volny.cz
E-mail: krakonos@pivovar-krakonos.cz
WWW: www.pivovar-krakonos.cz

Kontaktní osoba

Karel Janko - Jednatel

Telefon: 499 819 190

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.