• Detail firmy

ECO - F a.s.

Základní popis

Likvidace odpadů a sanace ekologických zátěží. Nabídka ekologického

Adresa

Na Švihance 1476/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26053446

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadů a sanace ekologických zátěží

*Likvidace nebezpečných odpadů. *Likvidace ostatních odpadů. *Využití a recyklace druhotných surovin. *Skartace dokumentů a dat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 580 238
E-mail: sulistova@ecof.cz
WWW: www.ecof.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Podlešák - Předseda představenstva

Mobil: +420 606 676 434
Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Ing. Jiří Malina - M-CYKLUS

Nabízíme kompletní služby v oblasti skartace a likvidace dokumentů. Provozujeme sběrnu druhotných surovin se specializací především na papír, PE folie, CD či DVD. Zajišťujeme výkup, skartace a likvidace papíru, dokumentů CD a DVD i důvěrných dokumentů ve stupni 2.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.