• Detail firmy

Libor Herclík

Základní popis

ÚKLID-HERCL-a-HERCL -ÚKLID MENŠÍHO i VĚTŠÍHO ROZSAHU Pravidel.,jednoráz.,inetriér,exteriér,byt.,nebyt.prostory. Výkon:čas.libovolný Lok.:Středoč.kraj,okr.Beroun,okr.Plzeň Cena:za m2 Herclík-Herclíková 608260326 hercl-a-hercl@seznam.cz

Adresa

Čs.armády 192
252 30 Řevnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44692307

Výrobky, činnosti

ÚKLID-HERCL-a-HERCL

-ÚKLID MENŠÍHO i VĚTŠÍHO ROZSAHU Pravidel.,jednoráz.,inetriér,exteriér,byt.,nebyt.prostory.

Kontaktní údaje

E-mail: hercl-a-hercl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Herclík - Majitel

Telefon: +420 608 260 326
E-mail: hercl-a-hercl@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.