• Detail firmy

Jiří Kiss

Základní popis

Nabídka klempířských,pokrývačských a tesařských prací.Malování a tapetování pokojů, pokládka podlahových krytin.Opravy a kontroly kanalizací.Drobné řemeslné praáce.

Adresa

Horní náměstí 382/69
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87295253
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských

prací. Malování a tapetování pokojů, pokládka podlahových krytin. Opravy a kontroly kanalizací. Drobné řemeslné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: tesarstvi-bekis@atlas.cz
WWW: www.ackerss.estranky.cz
Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.