• Detail firmy

Šárka Srbová - SRB DEPO - Veřejné sklady

Základní popis

Poskytujeme skladovací služby včetně nakládky a vykládky zboží. Nabízíme pronájem vybavených skladových prostor pro spotřební zboží, stavebniny

Adresa

Třebízského nám. 62
250 67 Klecany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12228354

Výrobky, činnosti

Skladovací plošiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 891 470

Kontaktní osoba

Šárka Srbová - Majitel

Mobil: 603 828 545
Další firmy v oboru

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.