• Detail firmy

Jiří Brynda

Základní popis

Prodej motorových pil a sekaček značky Stihl a Viking. Nabídka pracovních oděvů a obuvi F.Canis. Těžba dřeva a rizikové kácení.

Adresa

Lipová 381
407 81 Lipová

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46045937
DIČ:  CZ46045937

Výrobky, činnosti

Prodej motorových pil a sekaček značky

Stihl a Viking. Nabídka pracovních oděvů a obuvi F.Canis. Těžba dřeva a rizikové kácení.

Kontaktní osoba

Jiří Brynda - Jednatel

Mobil: +420 775 404 708
E-mail: Brynda3@seznam.cz
WWW: www.brynda-stihl.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.