• Detail firmy

Jiří Brynda

Základní popis

Prodej motorových pil a sekaček značky Stihl a Viking. Nabídka pracovních oděvů a obuvi F.Canis. Těžba dřeva a rizikové kácení.

Adresa

Lipová 381
407 81 Lipová

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46045937
DIČ:  CZ46045937

Výrobky, činnosti

Prodej motorových pil a sekaček značky

Stihl a Viking. Nabídka pracovních oděvů a obuvi F.Canis. Těžba dřeva a rizikové kácení.

Kontaktní osoba

Jiří Brynda - Jednatel

Mobil: +420 775 404 708
E-mail: Brynda3@seznam.cz
WWW: www.brynda-stihl.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.