• Detail firmy

Gepard - MB s.r.o.

Základní popis

Výroba reklamních výšivek, prodej pracovního a reklamního oblečení. Potisk předmětů, návrh a výroba orientačních systémů.

Adresa

Ptácká 131
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40012531
DIČ:  CZ6406152269
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 733 388
Fax: +420 326 735 157
E-mail: gepard@iol.cz
WWW: www.gepard-mb.cz

Kontaktní osoba

Milan Matějček - Majitel

Další firmy v oboru

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.