• Detail firmy

TES MEDIA s.r.o.

Základní popis

Pokladny, registrační pokladny, pokladní systémy pro restaurace, obchody, večerky, fitcentra a další maloobchodní prodeje.

Adresa

Lovosická 40/440
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18383891

Výrobky, činnosti

Zabezpečení servisu kabelových komunikací

Kontaktní údaje

E-mail: tesl@pha.pvtnet.cz
E-mail: info@tesmedia.cz
WWW: pokladny.tesmedia.cz/

Kontaktní osoba

Robert Gardner - Jednatel

Radek Karda - Generální ředitel

E-mail: info@tesmedia.cz
Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.