• Detail firmy

Jakub Fencl

Základní popis

Provádění rekonstrukcí koupelen, oprav fasád, zateplování, výkopových prací a výměn oken. zednické a jiné prace ... - zateplení fasády - kompletní rekonstrukce koupelen ( bytová jádra, obklady, dlažby, sádrokartony ) - opravy fasád ( omítky, štuky)

Adresa

Kosmonautů 165
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87200198
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonsrtrukce koupelen

Provádění rekonstrukcí koupelen, oprav fasád, zateplování, výkopových prací a výměn oken.

Kontaktní osoba

Jakub Fencl - Majitel

Mobil: +420 737 377 554
E-mail: zednicke.ruce@seznam.cz
WWW: www.zednicke-ruce.shop1.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.