• Detail firmy

GT Construct s.r.o.

Základní popis

Provádíme sanace betonových konstrukcí, přípravu podkladu otryskáním, sjednocující nátěry, antigrafiti nátěry, injektáže, jádrové vrtání a zálivky

Adresa

Smetanovo nábř. 1088/1
405 02 Děčín VI - Letná

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27280560
  • Služby

Výrobky, činnosti

stvby demolice

Provádíme sanace betonových konstrukcí, přípravu podkladu otryskáním, sjednocující nátěry, antigrafiti nátěry, injektáže, jádrové vrtání a zálivky

Kontaktní údaje

WWW: www.good-times.cz/web_gtconstruct/

Kontaktní osoba

Milan Andelt

Telefon: +420 412 523 043
Mobil: +42 775 778 350
E-mail: andelt@rendersro.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.