• Detail firmy

Václav Kysela

Základní popis

Školení produktů Microsoft se zaměření na uživatelské znalosti Windows, Office aplikace, řešení intranetu SharePoint. Administrátorské kurzy Windows Server 2003/2008 (ActiveDirectory, File Server), protokol TCP/IP a další.

Adresa

Ringhofferova 398
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71505661
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konzultace a podpora Microsoft serverových řešení

Nasazení intranetu v ogranizaci pomocí technologie SharePoint, podpora při správě, uživatelská a administrátorská školení.

Kontaktní osoba

Václav Kysela - Majitel

Mobil: +420 774 039 210
E-mail: vaclav.kysela@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.