• Detail firmy

SONEX MECHANIC, s.r.o.

Základní popis

Výroba ochranných systémů a komponent pro obráběcí a tvářecí stroje.» stěrače vodících ploch » roletové kryty » ohebné článkové krycí systémy

Adresa

Libuň 226
507 15 Libuň

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60912065
DIČ:  CZ60912065

Výrobky, činnosti

Výroba ochranných systémů

a komponent pro obráběcí a tvářecí stroje. » stěrače vodících ploch » roletové kryty » ohebné článkové krycí systémy

Kontaktní údaje

Fax: 493 591 036
E-mail: vesely@sonex.cz
WWW: www.sonex.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Veverková

Telefon: 493 591 033
E-mail: vesely@sonex.cz

Milan Veselý - Jednatel

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

STR-Faktor K. Strzała

Společnost poskytuje automatické a poloautomatické svařovací stroje pro: - výrobce pásových pil - pily distributoři - velkoobchodníci nářadí - pily nástroj těsnicí pro své vlastní potřeby Povzbudit, abyste se na nás obrátit a využít nabídky IDEAL STR-Faktor!