• Detail firmy

Ekoprojekty JD, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projektové a montážní práce v oblasti vytápění RD, montáž tepelných čerpadel, fotovoltaických elektráren, solárních systémů, rekuperace vzduchu, zdravotechniky.

Adresa

nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28903323
DIČ:  CZ28903323
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Fotovoltaika

projektujeme a stavíme fotovoltaické elektrárny po celé ČR, výhradně s německými panely firmy Schueco. Kompletní instalace na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ekoprojekty.cz
WWW: www.ekoprojekty.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Dolanský

Mobil: +420 739 417 207
E-mail: dolansky@ekoprojekty.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.