• Detail firmy

Petr Šimonek

Základní popis

Nabízíme vám realizaci nábytku za nízkou cenu.Zpracováváme 3Dnávrhy a cenové nabídky zdarma přes internet.Vyrábíme kuchyně,kanceláře,ložnice,skříně,obyváky,dětské pokoje,dveře obložky,schodiště,podlahy,vestavěné skříně

Adresa

V Sídlišti 358/31
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86920685

Výrobky, činnosti

výroba atypického nábytku na míru

Kontaktní údaje

E-mail: kotlos@cenrum.cz
WWW: www.nabyteknaprani.cz

Kontaktní osoba

Petr Šimonek - Majitel

Mobil: 604 870 185
Další firmy v oboru

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.