• Detail firmy

PhDr.Jindřich Vaněk - Psychologické poradenství a diagnostika

Základní popis

Psychotesty pro řidiče. Dopravně psychologické vyšetření. Zákon 411/2005. Vyšetření řidičů. Psychologické testy pro výběr zaměstnanců. Osobnostní profily. Psychologické testy provádíme pro organizace i občany. Soudní znalec.

Adresa

Na Šafránce 39
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10171606
DIČ:  CZ490703367
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 732 168
E-mail: info@psychology.cz
WWW: www.psychotesty.biz

Kontaktní osoba

PhDr. Jindřich Vaněk

Mobil: +420 777 287 367
Další firmy v oboru

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

EDUCA International, o.p.s. je nevládní nezisková organizace. Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.