• Detail firmy

PhDr.Jindřich Vaněk - Psychologické poradenství a diagnostika

Základní popis

Psychotesty pro řidiče. Dopravně psychologické vyšetření. Zákon 411/2005. Vyšetření řidičů. Psychologické testy pro výběr zaměstnanců. Osobnostní profily. Psychologické testy provádíme pro organizace i občany. Soudní znalec.

Adresa

Na Šafránce 39
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10171606
DIČ:  CZ490703367
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 732 168
E-mail: info@psychology.cz
WWW: www.psychotesty.biz

Kontaktní osoba

PhDr. Jindřich Vaněk

Mobil: +420 777 287 367

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.