• Detail firmy

AMMBO, s.r.o.

Základní popis

Naše komplexní nabídka: provádění vnitřních maleb včetně úklidu, fasádní nátěry, natěračské a výškové práce, tapety, dekorativní malby, pohledový beton a zateplování fasád.

Adresa

Vranovská 46/3
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25555324

Výrobky, činnosti

Vnitřní malby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 222 292
Fax: +420 545 222 292
E-mail: matejka@ammbo.cz
E-mail: nevriva@ammbo.cz
WWW: www.ammbo.cz

Kontaktní osoba

Adolf Matějka - Jednatel

Mobil: +420 777 152 233
E-mail: matejka@ammbo.cz

Ing. Lucie Nevřivá

E-mail: nevriva@ammbo.cz
Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.