• Detail firmy

Vladimír MENCL

Základní popis

Profesionální přepravní a logistické služby s tradicí od roku 1996.Kamionová doprava po celé EU, nadrozměrné náklady, sběrná služba. Přeprava nebezpečného nákladu ADR a komplexní spediční služby.

Adresa

Sarajevská 1690/25
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44340991
DIČ:  CZ7104080049

Výrobky, činnosti

Přepravní a logistické služby

Kontaktní údaje

Fax: +420 226 015 470
E-mail: info@zasilatelstvi-doprava.cz
WWW: www.zasilatelstvi-doprava.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Mencl - Majitel

Mobil: +420 608 313 818
E-mail: info@zasilatelstvi-doprava.cz
Další firmy v oboru

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.