• Detail firmy

Pavel Novák

Základní popis

Nabídka zakázkové výroby křídlových, posuvných či samonosných bran, schodišť, zábradlí a vrat. Provádění plotových dílců a svářečských prací.

Adresa

Šlapanice 55 I
274 01 Královice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74884760

Výrobky, činnosti

Nabídka zakázkové výroby křídlových

posuvných či samonosných bran, schodišť, zábradlí a vrat. Provádění plotových dílců a svářečských prací

Kontaktní údaje

E-mail: info@zamecnictvi-pn.cz
WWW: www.zamecnictvi-pn.cz

Kontaktní osoba

Pavel Novák

Mobil: +420 723 829 726
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.