• Detail firmy

Strojírny Číhal, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba tlakových nádob, výměníků, zásobníků a nádrží. Nabídka šnekových a jiných dopravníků. Výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Adresa

Roháče z Dubé 10
773 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41034198
DIČ:  CZ41034198
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba tlakových nádob, výměníků, zásobníků

Výroba tlakových nádob, výměníků, zásobníků a nádrží. Nabídka šnekových a jiných dopravníků. Výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 311 426
E-mail: info@strojirnycihal.cz
WWW: www.strojirnycihal.cz

Kontaktní osoba

František Titz - Ředitel

Telefon: +420 585 311 426
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.