• Detail firmy

Pavel Černý

Základní popis

Programování CNC strojů na třískové obrábění. Prodej nástrojů, měřidel, upínačů, pro třískové obrábění. Prodej dílenského nábytku. Prodej magnetických upínacích systémů. Zakázková výroba dílů na CNC strojích.

Adresa

Majakovského 1729/22
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75223244
DIČ:  CZ7209074730

Výrobky, činnosti

Programování CNC strojů na třískové obrábění.

Programování CNC strojů na třískové obrábění.Zakázková výroba dílů na CNC strojích.

Kontaktní osoba

Pavel Černý - Jednatel

Mobil: +420 608 303 540
Další firmy v oboru

KYTOS, s.r.o.

Naše společnost se zabývá kovoobráběním, dělením materiálu plazmou a vodním paprskem, svařováním na svařovacích robotech a nově i obráběním na horizontálních frézách. Zajistíme Vám komplexní výkresové dokumentace. Veškeré potřebné informace zjistíte na našich webových stránkách. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte. Budeme se těšit.

HAZ METAL s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je zakázková kovovýroba a zámečnické práce. Zajišťujeme svařování hliníku, nerezu a oceli, ohraňování CNC, výrobu kovových konstrukcí a další strojírenskou výrobu. Pro více informací nás kontaktujte.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.