• Detail firmy

Jaroslav Vondráček

Základní popis

Provádíme montáže elektronických zabezpečovacích systémů, profesionálních kamerových systémů, dále telefonních a počítačových sítí.

Adresa

Náměstí 28. října 152
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46046747

Výrobky, činnosti

montáže elektronických zabezpečovacích systému

Provádíme montáže elektronických zabezpečovacích systémů, profesionálních kamerových systémů, dále telefonních a počítačových sítí.

Kontaktní osoba

Jaroslav Vondráček - Jednatel

Mobil: +420 608 170 517
E-mail: cksystem@cksystem.cz
Další firmy v oboru

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.