• Detail firmy

PfD plus, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma a projekční kancelář se specializací na nízkoenergetický dům vč. projektové dokumentace. Rodinné domy na klíč, částečné dodávky (hrubá stavba, základová deska). Provádíme stavební dozor, kompletní inženýrskou činnost a poradenství.

Adresa

Tovární 2713
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27316998

Výrobky, činnosti

projekční kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: pfdplus@seznam.cz
WWW: www.dobra-stavba.com

Kontaktní osoba

Jan Sucharda - Jednatel

Mobil: 774 330 370
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.