• Detail firmy

Tomáš Kříž

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, demolice, základy pro rodinné domy, inženýrské sítě, kontejnerovou dopravu a zhuťněni výkopů.

Adresa

Šumická 359
664 07 Pozořice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68711123
DIČ:  CZ7703243955

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce

Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, demolice, základy pro rodinné domy, inženýrské sítě, kontejnerovou dopravu a zhuťněni výkopů.

Kontaktní údaje

E-mail: kriztom@seznam.cz
WWW: www.a-vykopoveprace.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kříž - Majitel

Mobil: 777 637 000
Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.