• Detail firmy

Luděk Vlach

Základní popis

AUTOSERVIS ANKARSKÁ - Ankarská 20, Praha 6 16000 opravy vozů všech značek, opravy elektro,zajištění STK,ME Pneuservis- opravy pneu,prodej pneu, uskladnění RUČNÍ MYTÍ-mytí povrchu, mytí interierů, tepování, voskování

Adresa

Janského 2415/31
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14992710
DIČ:  CZ6104050865

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Kontaktní údaje

E-mail: ludavlach@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luděk Vlach - Jednatel

Telefon: 603 427 983
E-mail: ludavlach@seznam.cz
Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.